Sade ve Güzel

Dekorasyonda en sevdiğim 2 kelime sade ve Güzel!

Yaşam alanlarımız, ofislerimiz hatta hatta bahçemizi tasarlarken bile sadelikten yana olmak en güzeli!

Bazen evde o kadar çok kullanılmayan eşya buluyorum ki koca bir günümü ayırıp her şeyi atıyorum:) Paylaşabileceklerimi ihtiyacı olanlar için kutuluyorum, kullanmadıklarımla vedalaşıyorum 🙂

Yapılan araştırmalar da fazla olan nesneleri bıraktığımızda, ruhumuzunda bundan besleneceği ve ferahlayacağımızı söylüyor.

Yıllardır yılın en başarılı mimarı seçilen mimarların tarzında klas ama sade çizgilerin yattığını görebilirsiniz…

Sadeleşmek için yapılacak küçük dokunuşlara gelin bir göz atalım😄

Fazla Eşyalardan Kurtulalım!

En önemlisi bir gün lazım olur diye evimizde dolup taşan ama hiç zamanı gelmemiş parçalar. Şimdi bunlardan tek tek kurtuluyoruz:) Kullanılabilecek olanları ihtiyacı olanlara veriyoruz. Çok yıpranmışları da değerlendirebiliyorsak değerlendiriyoruz yoksa hepsi çöpe!

Dağınıklığı Kaldıralım!

Her yere saçılmış kitaplar, kıyafetler, objeler hepsi bir araya gelince nasılda yorucu oluyor. Şimdi toparlanma zamanı. Çok kitabımız var ve atamıyorsak şık bir kütüphane ile evimizi taçlandırabiliriz.

Kıyafetlerimiz artık evin her yerini sarmışsa ve hepsi de gerekli diyorsak, büyük kutular büyük ve aynalı gardıroplar ile bu işi çözebiliriz. 🙂 Yeterki dağınıklık kalksın ve bize yaşayacak daha büyük alan kalsın…

Doğa ile iç içe Yaşamak

Waooow dediğimiz evlerin çoğu doğa ile barış halindedir. Evlerde kullandığımız objelerin doğal parçalardan oluşu bizi mutlu eder. Bahçemiz ya da balkonumuzu evin en keyifli yeri haline getirebiliriz. Çiçekler ruhumuzu besler.

Işık Önemli!

Evimizin doğal ışık alması çok büyük şans. Eğer yeterince ışık almıyorsa gün ışığı renginde muhteşem ışıklandırma yapıyorlar.