Ayvalık Dalış Turu

AYVALIK DALIŞ TURU / TUR PROGRAMI
1.GÜN (CUMA)

Cuma akşamı saat 23.00 da İstanbul’dan hareket (Katılımcılar 23.00’da Mecidiyeköy’den , 23.30’da Kozyatağı’ndan alınacaktır) Ve Ayvalık’a yolculuğumuz başlasın…

2.GÜN (CUMARTESİ)

Sabahın erken saatlerinde Ayvalık’a varıyoruz. Otele yerleşme ve saat 8.30’da tekneye transfer. Saat 09:30′ da Türkiye’nin en lüks dalış merkezi Körfez Dalış merkezi ile Adalara yolculuğumuz başlıyor. Ayvalık adacıklar diyarı… 24 adası ve 60’dan fazla dalış noktası ile sizleri büyüleyecek. İlk dalış için Ayvalık’ın en güzel dalış noktalarından birinde duruyoruz. Adaya yanaşınca ister deneme dalışı yapın ister yüzün isterseniz grup dalışına katılın. Hepsi için uygun bölgeler oluyor. Dalışlarımızın ve öğle yemeğimizin ardından Ayvalık’ın muhteşem adalarını görerek karaya dönüyoruz. Otele transfer. Akşam Cunda’nın enfes lezzetli yemeklerini tatmak, Arnavut kaldırımlı sokaklarında gezmek, alışveriş yapmak isteyen misafirlerimiz için Cunda adasına transfer.

3.GÜN (PAZAR)

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden check out yapıp, bavullarımızı otobüsümüze koyuyoruz. Saat 09.00 Tekneye transfer. 9.30 da tekne hareketinin ardından Pazar keyfimiz başlıyor. 2 harika dalış ve öğle yemeğimizin ardından Ayvalık’a dönüyoruz. Meşhur Ayvalık tostu yiyip istanbul’a dönüşe geçiyoruz.

İSTANBUL HAREKETLİ AYVALIK DALIŞ TURU FİYATI:

Dalıcı Ücreti: 870 TL
Misafir Ücreti: 695 TL
Tek kişi oda farkı: 130 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

İstanbul – Ayvalık – İstanbul transfer

Cunda’ya transfer

4 adet tekne dalışı

Teknede 2 gün öğle yemekleri

Rehberlik hizmetleri

Hava tüpleri ve ağırlıklar, eksik ekipmanlar

1 gece (oda-kahvaltı) konaklama

Ayvalık Tostu

Seyahat güvencesi sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Cumartesi sabah kahvaltısı

Akşam yemekleri

Fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet.

Turlarımızda hizmet standardını koruyabilmek amacı ile katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt için telefonla müracaat gerekmektedir. Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ücretinin %50 sinin yatırılması gerekmektedir.

TURUMUZ AYNI ZAMANDA DALIŞ EĞİTİMİ ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ İÇİNDE UYGUNDUR.

Kişisel nedenlerle tekne hareketini kaçıran ve dalışlarını yapamayan dalıcılara ücret iadesi yapılmaz.

İstanbul Hareketli Ayvalık Dalış Turu